Masaże dla mężczyzn i panów w salonie Tsambika w Warszawie

Żyjesz intensywnie, przez co czujesz się ciągle zmęczony i zestresowany? Możesz temu łatwo zaradzić, decydując się na skorzystanie z przygotowanej przez nasz salon w Warszawie oferty dla panów. Profesjonalny masaż dla mężczyzny to znana od kilku tysięcy lat forma terapii. Jej charakter sprowadza się do umiejętnego oddziaływania właściwie dobranymi bodźcami mechanicznymi na poszczególne partie ciała w celu wywołania pozytywnych reakcji ze strony organizmu. Regularnie przeprowadzane zabiegi masujące wpływają dobroczynnie na Twoje samopoczucie, niezależnie od tego, ile masz lat oraz czym zajmujesz się na co dzień. Pomagają także w utrzymaniu dobrego zdrowia i urody.

Relaksujące masaże dla mężczyzn – zabiegi na ciało dla panów

Wszystkie masaże dla mężczyzn przeprowadzane w naszym salonie w Warszawie odbywają się w odpowiednio przystosowanym do tego celu pomieszczeniu. W trakcie sesji stosujemy specjalistyczne olejki nawilżające oraz aromatyczne. Zabiegi masujące dla panów zazwyczaj wykonujemy dłońmi. Niekiedy w tym celu używamy także nadgarstków, łokci albo przedramion.

Masaże dla panów w Warszawie – relaks i odprężenie

Decydując się na masaż dla mężczyzny w naszym salonie w Warszawie, panowie mogą oddać się w ręce profesjonalistów i na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie. W zależności od potrzeb możesz skorzystać z godzinnej sesji lub zdecydować się nawet dwugodzinny seans, podczas którego dogłębnie zajmiemy się doskwierającymi Ci obszarami ciała, przynosząc mięśniom ukojenie i rozluźniając spięte miejsca. Nastrojowa muzyka, wykorzystanie aromatycznych olejków i miarowe ruchy o różnorodnej intensywności wprowadzą Cię w przyjemny nastrój – dzięki temu wyciszysz myśli, uporządkujesz w głowie nurtujące Cię sprawy albo po prostu zatopisz się w morzu wewnętrznych odczuć bądź marzeń. Wiele osób podkreśla, że w stolicy czas biegnie nieco szybciej niż poza jej granicami, dlatego masaże dla panów wykonywane w salonie Tsambika cieszą się dużą popularnością, gdyż dają mężczyznom wrażenie jego chwilowego zwolnienia.

Masaż dla panów – dla par lub na 4 ręce

Jeśli marzą Ci się chwile ukojenia, ale chciałbyś dzielić je ze swoją partnerką, zdecyduj się na skorzystanie z oferty dla par, która dostarcza zjawiskowych doznań. W przypadku, gdy potrzebujesz momentu tylko dla siebie, rozważ masaż dla panów na 4 ręce, który także wykonujemy w salonie w Warszawie. W takim przypadku równocześnie zajmie się Tobą dwóch specjalistów, a Ty będziesz mógł cieszyć się jeszcze większą intensywnością doznań, których celem jest wsparcie ciała w regeneracji i odprężenie. To świetny sposób dla mężczyzn na wyciszenie się i przywrócenie organizmowi równowagi w aspekcie zarówno fizycznym, jak i duchowym.

Masaż dla mężczyzn w Warszawie – cena masażów dla panów

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
masaże dla mężczyzn i panów warszawa
Zadzwoń / Call