MASAŻ EROTYCZNY WARSZAWA

Jesteś przytłoczony nadmiarem codziennych obowiązków i szukasz wytchnienia? W takiej sytuacji upragnione odprężenie przyniesie Ci profesjonalnie wykonany masaż erotyczny, znajdujący się w ofercie salonu Tsambika w Warszawie. Tego typu zabiegi przynoszą ukojenie zarówno dla ciała, jak i dla zmysłów. Dzięki nim możesz się w pełni zrelaksować i uwolnić od nieustannie towarzyszących emocji, stresu, zmęczenia i frustracji. W sesji uczestniczą doświadczone masażystki, które doskonale wiedzą, jak poprzez dotyk pobudzić ciało klienta, wyzwalając drzemiącą w nim energię seksualną.

Masaż erotyczny – na czym polega?

Masaż erotyczny odbywa się w dyskretnym, odpowiednio wyposażonym gabinecie. Podczas jego wykonywania w tle zazwyczaj gra delikatna muzyka, a w powietrzu unosi się zapach olejków eterycznych i kadzidełek. Wszystko to pomaga w osiągnięciu pożądanego stanu odprężenia i spełnienia.

Sam możesz zdecydować, ile powinna trwać sesja, w której bierzesz udział. My ze swej strony oferujemy Ci 60-, 90- lub 120-minutowe zabiegi masujące.

Pierwszy masaż erotyczny – jak się przygotować?

Jeśli planujesz wybrać się na pierwszy w życiu masaż erotyczny i mieszkasz w Warszawie, zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług – jesteśmy przekonani, że zakochasz się w tej formie relaksu! Domyślamy się, że na takiej wizycie – oprócz podekscytowania – może towarzyszyć lekki stres i napięcie, dlatego mamy dla Ciebie kilka porad, dzięki którym unikniesz tego.

Na zabieg wybierz się, będąc w pełni przekonanym o swoich potrzebach i otwartym na nowe doznania. Podczas seansu pamiętaj o miarowym oddychaniu, które pozwoli Ci opanować pierwsze emocje wywołane nie odczuciami, a obecnym na wstępie napięciem. Poza gotowością umysłu zadbaj także o ciało. Przed masażem erotycznym weź prysznic, ale zrezygnuj z wykorzystania pachnących szamponów, balsamów i perfum. Dzięki temu nasze aromatyczne olejki będą działać na Twoje zmysły z maksymalną efektywnością.

Masaże erotyczne – korzyści

Prawidłowo przeprowadzony masaż erotyczny, który w Warszawie oferujemy w naszym salonie, pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, zredukuje stres, zniweluje napięcia i ułatwi uporanie się z energetycznymi blokadami, które nierozerwalnie łączą się ze sferą seksualną człowieka. Oprócz przyjemności możesz liczyć na lepsze poznanie swojego ciała oraz indywidualnych, często nieznanych wcześniej potrzeb sensualnych. Zabieg przyczynia się także do pobudzenia krążenia krwi, może wspomagać procesy natleniania mięśni i rozluźniać, budując jednocześnie większą wrażliwość na dotyk i kontakt fizyczny. Odwiedź nas już dziś!

 

MASAŻ EROTYCZNY CENA WARSZAWA

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
masaż erotyczny Warszawa
Zadzwoń / Call