MASAŻ DLA PAR

Interesuje Cię profesjonalnie wykonany masaż dla par w przystępnej cenie? W takim razie doskonale trafiłeś! W ofercie prowadzonego przez nas salonu Tsambika znajdziesz zabiegi idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i preferencji. Zatrudnione tutaj masażystki ze swojej strony dokładają natomiast wszelkich starań, aby klienci byli maksymalnie zadowoleni z poziomu świadczonych usług.

Sesja odbywa się w gabinecie ogrzanym do optymalnej temperatury. Ty i Twój współtowarzysz leżycie na dwóch oddzielnych łóżkach. Do Waszej dyspozycji pozostają masażystki zajmujące się każdym z klientów z osobna. W zależności od indywidualnych życzeń i upodobań możecie być poddawani identycznym lub różnym zabiegom masującym. Dobór konkretnych technik uciskania ciała warto ustalić z naszymi masażystkami wcześniej, w trakcie zorganizowanego w tym celu spotkania.

Wbrew nazwie, masaż dla par przeznaczony jest nie tylko dla małżeństw czy partnerów życiowych. Możesz w nim uczestniczyć także w towarzystwie innej bliskiej osoby.

MASAŻ DLA PAR

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
Zadzwoń / Call