MASAŻ NURU

Wykonywany w naszym gabinecie w Warszawie masaż Nuru jest formą japońskiego masażu erotycznego, znanego z ultra-pobudzającej techniki przesuwania całego ciała: masażystka używa całego ciała do masowania odbiorcy. Słowo Nuru wywodzi się z japońskiego słowa oznaczającego śliskość i nie jest to niedopowiedzenie, ponieważ zarówno odbiorca, jak i masażystka są pokryci supernawilżającym żelem do masażu Nuru. To właśnie pozwala na wykonywanie technik przesuwania ciało do ciała i osiągnięcie niesamowitego wrażenia śliskości.

Masaż Nuru wykonywany jest za pomocą specjalnego żelu do masażu. Jak wspomniano, żel Nuru jest substancją nawilżającą niezbędną do wykonania masażu nuru i pozwala ciałom przesuwać się ze sobą bez wysiłku. Tradycyjnie głównym składnikiem tego całkowicie naturalnego żelu jest Nori, ekstrakt z wodorostów występujących w niezwykle głębokich wodach u wybrzeży Japonii.

Na czym polega masaż Nuru?

Podczas tego zabiegu obie strony są nagie i pokryte bezwonnym i bezbarwnym balsamem. Dwie lub więcej masażystek (bądź masażystów) pociera swoim ciałem o Twoje, znacznie intensywniej i bliżej niż w tradycyjnym masażu. Ta forma terapii dąży do tego, aby uzyskać jak największy kontakt fizyczny, wywołując silne doznania dotykowe, które mają złagodzić stres. Ma ona na celu pobudzenie stref erogennych, zwiększenie dopływu krwi do miednicy oraz przyspieszenie akcji serca.

Ruchy wykonuje się przy pomocy specjalnego bezbarwnego żelu, który nie ma zapachu i smaku. Jego głównym składnikiem jest siarczanowany polisacharyd fukoidan pozyskiwany z liści z wodorostów brunatnych Sphaerotrichia divaricata. Często dodaje się do niego także rumianek, azulen i minerały.

Preparat wcierany jest różnymi częściami ciała masażystki w skórę partnera. Podczas zabiegu ważny jest również odpowiedni nastrój: świece zapachowe i muzyka.

Jakie korzyści może przynieść masaż Nuru?

W intymnej atmosferze, jaka panuje podczas wykonywania zabiegu, można jednocześnie zrelaksować się i pobudzić. Ponadto masaż Nuru:

  • poprawia samopoczucie,
  • pomaga rozluźnić mięśnie,
  • uwalnia toksyny z organizmu,
  • nawilża skórę (żel nuru ma takie właściwości nawadniające) oraz ją ujędrnia,
  • może być pomocny w zwiększaniu libido.

Oprócz tego ta forma terapii pozwala na budowanie więzi emocjonalnych.

Umów się na masaż Nuru w gabinecie

W naszym gabinecie w Warszawie masaż Nuru wykonuje doświadczona masażystka, która dobrze zna tradycyjną technikę. Poczujesz jej dotyk poprzez ocieranie się na różne sposoby biustem, brzuchem, udami o Twoje ciało. Rozkoszowanie się kontaktem ciała z ciałem ma być czymś więcej niż tradycyjne masowanie. Fachowo przeprowadzony seans powinien zniewalać, pobudzać i pozwalać na zanurzenie się w wyjątkowych doznaniach bez korzystania z intymnych usług.

Ten zabieg jest doskonałym wyborem nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet, bądź par, które chcą nieco urozmaicić swoje dotychczasowe życie erotyczne. Zachęcamy do skorzystania z masażu Nuru!

Jak przebiega masaż Nuru w salonie Tsambika?

Kluczowe z uwagi na specyfikę zabiegu są odpowiednia atmosfera i pełne zaufanie do masażystek. Wybierając nasz salon, możesz mieć pewność intymnego charakteru całego rytuału, zmysłowej nastrojowości, która wprowadzi Cię w dobry humor, a także poszanowania Twojej prywatności, ciała oraz indywidualnych potrzeb. Zarówno gość, jak i osoba wykonująca zabieg są nagie. Główny cel, jakim kierują się profesjonaliści wykonujący masaż Nuru w naszym salonie w Warszawie, to maksymalizacja kontaktu fizycznego. Zabieg przeprowadza się z nastawieniem na odczuwanie dotyku, który ma zapewniać zintensyfikowane doznania cielesne, emocjonalne i psychiczne, łagodząc przy tym stres, ból czy poprawiając ogólne samopoczucie. Możesz przekonać się o tym już dziś – zarezerwuj termin i oddaj się tej wyjątkowej przyjemności płynącej z masowania!

Masaż Nuru – dla kogo?

Nie bez powodu masaż Nuru realizowany w naszym studiu w Warszawie postrzegany jest przez wiele osób jako jeden z najbardziej zmysłowych i sensorycznych zabiegów tego rodzaju. Polecamy go osobom świadomym własnych potrzeb, pragnących rozładować tkwiące we wnętrzu napięcie seksualne, a także wszystkim, którzy poszukują nowych, wyzwalających i rozwijających sferę duchowo-intymną doznań.

Celem tej techniki masowania jest kompletne oczyszczenie ludzkiego ciała z napięć, negatywnych emocji i przywrócenie pełnego przepływu energetyczno-erotycznego. Wykonywany przez doświadczone masażystki zabieg wyzwala niesamowitą energię oraz przynosi spełnienie w sferze intymnej, rozładowując skumulowany stres, niepokój czy frustracje życiowe. Ze względu na specyfikę tego zabiegu, decyzję o skorzystaniu z niego trzeba podjąć, będąc w pełni świadomym swoich potrzeb i otwartym na nowe, wielopoziomowe doświadczenia.

MASAŻ NURU – CENNIK

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
nuru masaż Warszawa
Zadzwoń / Call