MASAŻ NAGIM CIAŁEM W SALONIE TSAMBIKA WARSZAWA

Proponowany w naszym gabinecie w Warszawie masaż Nagim Ciałem nie jest wcale aktywnością seksualną, tylko czystą terapią mającą na celu uwolnienie zmęczenia i zwiększenie krążenia krwi w organizmie. Ma wiele właściwości, które odświeżają i poprawiają nastrój. Przede wszystkim istnieją bardzo wysokiej jakości wyniki, które można osiągać, jeśli regularnie wykonujesz masaż u doświadczonego masażysty. W dzisiejszych czasach koncepcja masażu i spa nabrała bardziej funkcji terapeutycznej. W intensywnym stylu życia ludzie zapominają o czerpaniu radości z najmniejszych radości życia i przyjemności. Masaż, erotyka czy happy end, jak to się nazywa, nie jest już tabu w młodym społeczeństwie. Korzystanie z relaksującego masażu w połączeniu z cielesną przyjemnością sprawia, że ​​ciało jest lekkie. Jeśli chodzi o odprężające doznania, zmysłowy masaż jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na to.

Na czym polega masaż ciałem?

Jest to wyjątkowa oraz intensywna forma terapii będąca kombinacją technik masażu szwedzkiego i Nuru. Wykorzystuje się je po to, aby maksymalnie pobudzić układ krążenia, pozbyć się napięcia, a przy tym doświadczyć pełnego zakresu wrażeń. W czasie zabiegu masażysta lub masażystka używają nie tylko dłoni, ale również m.in. brzucha i pośladków, a dla lepszego poślizgu nakłada na nie olejek. Masaż ciałem zaczynają rękoma, które mają wstępnie przygotować i rozluźnić tkanki mięśniowe. Potem powoli przechodzą do części głównej, która polega na skupieniu się na cielesnej bliskości.

Specjalista wykonuje wówczas ruchy:

  • wzdłuż,
  • w poprzek,
  • w pozycji przodem,
  • tyłem,

a wykorzystuje do tego właśnie m.in. brzuch, pośladki i dłonie. Pod koniec zabiegu masażysta/masażystka zajmuje się miejscami intymnymi. Ruchy ich dłoni są starannie dobrane, aby zapewnić odpowiedni poziom relaksu i przyjemności.

Jakie korzyści wiążą się z masażem ciałem?

Połączenie technik masażu klasycznego i zmysłowego pozwala na otrzymanie nie tylko intymnego relaksu, ale i wpływa pozytywnie na zdrowie Twojego organizmu. Ponadto tego rodzaju zabieg może pomóc w przezwyciężeniu nieśmiałości czy w leczeniu niektórych problemów związanych z seksualnością.

Masaż ciałem w naszym gabinecie w Warszawie może być zarówno krótki, idealny na przerwę między spotkaniami, jak i dłuższym seansem. Zaliczany jest on do niezwykle sensorycznych, wszystkie Twoje zmysły zostają skutecznie pobudzone. Bardzo silny przepływ energii skutecznie zaspokoi naturalne potrzeby, jakie masz! Ponadto zastosowany podczas zabiegu olejek ma dodatkowo zintensyfikować doznania płynące z zabiegu i wprowadzić Cię na wyższy poziom przyjemności. Pozwól sobie na chwilę relaksu!

Masaż ciałem w Warszawie – kompleksowa obsługa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy odwiedzający nas gość ma indywidualne preferencje i poszukuje doznań, które perfekcyjnie wpiszą się w jego potrzeby. Z tego powodu nasi doświadczeni masażyści zawsze dbają o to, aby spełnić oczekiwania obsługiwanych klientów. Masaż ciałem, który  w Warszawie wykonujemy w naszym salonie, jest prowadzony w taki sposób, aby zapewnić jak najprzyjemniejsze doznania. Wynikiem płynnych ruchów i bezpośredniego kontaktu z drugą osobą prowadzi do uwolnienia wszelkich napięć i blokad. Chodzi zarówno o sferę fizyczną, jak i duchową, a nierzadko nawet erotyczną. Tak kompleksowy charakter zabiegu pozwala osiągnąć pełne wyzwolenie energetyczne i odprężenie oraz odszukać spełnienie.

Masaż ciałem dla poszukujących niespotykanych wcześniej doznań

Dla niektórych masaż ciałem, który wykonujemy w salonie w Warszawie, to wciąż pewnego rodzaju temat tabu. Tymczasem polega on na wykorzystywaniu profesjonalnych technik umożliwiających ludziom wyzbycie się negatywnych emocji, a przy tym osiągnięcie poczucia satysfakcji, radości i rozluźnienia. Człowiek to istota seksualna i wystarczy to zrozumieć, żeby rozszyfrować, jak wielki potencjał drzemie w odpowiednim podejściu do masowania. We współczesnym świecie coraz częściej zapomina się o istocie odnalezienia wewnętrznej harmonii, na którą składają odczucia fizyczne, duchowe i sensualne, więc warto zwrócić na nie uwagę. O wszystkie te aspekty można zadbać, decydując się na nasze usługi. Zapraszamy do salonu każdego, kto chce się odprężyć, zrelaksować i zaznać chwili przyjemności.

MASAŻ NAGIM CIAŁEM – CENNIK WARSZAWA

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
masaż ciałem Warszawa
Zadzwoń / Call