MASAŻ TANTRYCZNY WARSZAWA

Oferowany przez nasz gabinet w Warszawie masaż tantryczny to technika masażu, która obejmuje całe ciało, w tym okolice intymne. Celem jest rozbudzenie Twojej energii seksualnej, pogłębienie intymności między Tobą a partnerem oraz zwiększenie świadomości przyjemności seksualnej i Twojego ciała.

Na czym polega masaż tantryczny?

Masaż tantryczny jest techniką w ramach neotantry, nowoczesnej, zachodniej praktyki wywodzącej się z wierzeń hinduskich. Odbywa się on na wygodnym i dość obszernym materacu, aby obie strony miały zapewniony jak największy komfort. Zabieg obejmuje każdą część ciała, do zapewnienia przyjemności i relaksu używane są dłonie, przedramiona oraz ciało masażystki/masażysty, które ma Cię otulić. Podczas seansu zastosowanie ma mix technik terapeutycznych, a do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.

W przeciwieństwie do większości innych metod masażu masaż tantryczny zawiera elementy duchowe, takie jak zmysłowość, kontakt wzrokowy, techniki oddechowe oraz pobudza Twoje doznania.

Zabiegowi towarzyszą: relaksacyjna muzyka, świece oraz przyjemne nuty zapachowe.

Jakie korzyści pozwala uzyskać masaż tantryczny?

Ma on olbrzymie znaczenie zdrowotne z racji tego, że pozwala usunąć i zniwelować problemy nie tylko ciała, ale i duszy. Dlatego polecany jest osobom przeżywającym zmęczenie, jak również cierpiącym na depresję czy przeżywającym rozmaite problemy natury psychiczno-fizycznej.

Masaż tantryczny wyzwala i uwalnia od stresu oraz likwiduje wewnętrzne blokady. Pozwala na rozluźnienie ciała i pełen relaks. Dodatkowo ma na celu otwarcie się na swoje potrzeby – wyzwolenie i pozbycie się wstydu.

Ponadto ta forma terapii:

  • rozluźnia mięśnie,

  • poprawia wygląd skóry – dzięki zastosowaniu naturalnych olejków staje się ona nawilżona, gładka i elastyczna,

  • zwiększa przepływ krwi – co pozwala dotlenić Twój organizmu,

  • pozwala uzyskać nowe doświadczenie, w tym większą otwartość na nowe wymiary uzyskania przyjemności,

  • zwiększa pewność siebie.

Podczas masażu tantrycznego ma miejsce stymulacja punktów energetycznych na ciele, przez co wspomaga się rozwój sfery zmysłów i emocji oraz uczy prawidłowego oddychania.

Masaż tantryczny – indywidualny lub dla par

Przeprowadzany w naszym gabinecie w Warszawie masaż tantryczny jest w założeniu przyjemnym doznaniem, a dzięki odpowiednim technikom odczuwane napięcie zostaje uwolnione. Przeznaczony jest dla pełnoletnich mężczyzn i kobiet. Poza wersją indywidualną może odbywać się również w parach. Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się w pełni na takie doświadczenie, masażysta to w pełni zrozumie. Zachęcamy jednak do tego, aby przekonać się, czy taka forma terapii może okazać się pomocna w codziennym życiu!

MASAŻ TANTRYCZNY – CENNIK WARSZAWA

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
tantryczny masaż Warszawa
Zadzwoń / Call