MASAŻ LINGAM

Znajdujący się w ofercie naszego gabinetu masaż Lingam to starożytna technika masażu, która koncentruje się na masowaniu miejsc intymnych. Lingam reprezentuje męską energię i zjednoczenie ziemi, nieba i płodności. Masaż ten wykonywany jest przy użyciu wielu różnych technik relaksacyjnych i stymulujących. Terapeuta używa rąk, aby obudzić śpiącą energię seksualną miejsc intymnych i pomóc jej przepływać po całym ciele.

Relaksacyjny masaż lingam

Istnieje kilka korzyści płynących z masażu lingam, w tym lepsza i dłuższa erekcja, poprawa sprawności seksualnej, pomaga przezwyciężyć przedwczesny wytrysk i inne problemy seksualne, poprawia ogólne samopoczucie i tak dalej. Masaż jest również niezwykle przyjemny i zmysłowy.

Na czym polega masaż lingam?

Masażysta podchodzi indywidualnie do każdego z poszanowaniem określonych granic. Masaż lingam można zacząć od pominięcia miejsc intymnych, aby oswoić się z własną nagością oraz dotykiem obcej osoby. Terapia polega wówczas na długich, przejściowych ruchach od stóp aż po klatkę piersiową, a po niej zadecydujesz, czy chcesz poddać się właściwemu zabiegowi, skupiającemu się na jądrach, kroczu i penisie. Jego celem jest działanie na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym, czyli głębokie uzdrowienie, otwarcie, obudzenie, pobudzenie i ożywienie intymnego obszaru mężczyzny. Z kolei natężenie nacisku i czas sesji będą zależeć przede wszystkim od problemów, z jakimi się mierzysz.

Prawidłowa wykonana usługa nie powinna doprowadzać mężczyzny do ejakulacji, która jest niezgodna z tantrą.

Podczas masażu w pomieszczeniu panuje przyjemna temperatura oraz rozbrzmiewa relaksująca muzyka. Rozluźniająco działa również zapach kadzidełek i świeczek.

Jakie korzyści wynikają z masażu lingam?

Napięcia, nieprzepracowane, nawet wieloletnie traumy, długotrwały stres itp. wpływają m.in. na zmniejszoną wrażliwość, impotencję czy problemy z wytryskiem oraz oddziałują negatywnie na całe ciało. Masaż lingam ma na celu m.in. nauczenie się słuchania jego potrzeb i kontrolowania ich. Inne korzyści, jakie wynikają z tego zabiegu to np.:

  • lepsze panowanie nad popędem,
  • uwolnienie się od nadmiernego stresu i napięcia,
  • pomoc w zaburzeniach erekcji i przedwczesnym wytrysku

oraz wsparcie w leczeniu depresji.

Masaż lingam z poszanowaniem Twojej woli i ciała pozwala nie tylko nawiązać lepszy kontakt z własnym ciałem, ale może również stanowić świetny początek dla dalszego rozwoju duchowego. Warto się o tym przekonać!

Jak przygotować się do masażu Lingam?

Ogromną zaletą tego zabiegu jest brak konieczności przygotowywania się do niego. Potrzebne jest tylko pozytywne nastawienie i otwartość na nowe doświadczenia. Czułe i poruszające się z niezwykłą gracją dłonie masażystów dostarczają wielu pozytywnych doznań. Poprzez tego typu masaż dochodzi do eliminacji napięć, rozluźnienia ciała, a do tego odprężenia umysłu.

Jak wygląda i ile kosztuje ten masaż?

Proponowany przez nasz salon Tsambika masaż Lingam skierowany jest do mężczyzn, którzy pragną pozbyć się skumulowanych negatywnych emocji, różnych blokad psychofizycznych i utrudniających codzienne życie napięć. Nasi profesjonalni i doświadczeni masażyści przeprowadzają zabieg, wykonując zharmonizowane ruchy, gładząc, dotykając oraz naciskając określone obszary męskiego ciała. Taka forma masowania prowadzi do wyciszenia, kompleksowej stymulacji układu mięśniowego i nerwowego oraz sfery intymnej, a nawet duchowej.

Proponowane przez nasz salon zabiegi są zawsze wykonywane zgodnie ze sztuką, za co odpowiadają profesjonaliści. Są dostępne w różnych wymiarach czasowych, dzięki czemu każdy klient z łatwością wybierze formę masażu odpowiadającą indywidualnym preferencjom. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich panów, w tym także osób spoza Polski, umożliwiamy dokonywanie opłat w aż trzech walutach (PLN, USD, EUR).

Indywidualne podejście do klientów

Wykonywany przez doświadczonych specjalistów masaż Lingam koncentruje się głównie wokół miejsc intymnych. Jednak jeśli to Twój pierwszy raz i czujesz, że potrzebujesz więcej czasu, żeby rozluźnić się czy oswoić z nagością, na początek możemy skupić się na innych obszarach ciała. Pamiętamy, że zabieg ten ma wywoływać wszechogarniającą przyjemność, dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób maksymalnie indywidualny, szanując jego potrzeby i oczekiwania. To niezwykle istotne, gdy chodzi o uzyskanie efektu odprężenia i relaksu podczas masażu – zapisz się na niego już dziś!

MASAŻ LINGAM – CENNIK

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
masaż lingam Warszawa
Zadzwoń / Call