MASAŻ NA 4 RĘCE WARSZAWA

Chcesz skutecznie pozbyć się uczucia stresu i zmęczenia? W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie masaż na 4 ręce. Zabieg oferowany przez nasz salon w Warszawie jest rozwinięciem popularnych klasycznych technik masowania. W sesji biorą udział dwie masażystki, które starają się działać jednocześnie na prawą i lewą stronę Twojego ciała. Zazwyczaj pracują one w rytm muzyki. To pozwala na utrzymywanie identycznego tempa uciskania newralgicznych punktów na skórze masowanej osoby.

Profesjonalny masaż na 4 ręce w Warszawie

Wykonywany profesjonalnie masaż na 4 ręce potęguje przyjemne doznania, wprowadzając klienta w stan błogości i odprężenia. Zabieg odbywa się w pomieszczeniu, gdzie panuje optymalna temperatura, a w powietrzu unosi się zapach kadzidełek i olejków aromatycznych. Na Twoje życzenie nasze masażystki podejmą się masowania ciała nie tylko przy użyciu dłoni, lecz także nadgarstków, łokci albo przedramion.

W salonie Tsambika proponujemy klientom możliwość uczestnictwa w sesjach trwających 60, 90 lub 120 minut. Z prezentowanej oferty mogą skorzystać również pary.

Masaż na 4 ręce – postaw na intensywność doznań

Spięte, zestresowane, a często także fizycznie przemęczone ciało potrzebuje kompleksowej opieki i odprężenia – masaż na 4 ręce, wykonywany w naszym salonie w Warszawie będzie w takim przypadku ukojeniem. Dlaczego? Stopień rozluźnienia i fizycznej beztroski, jakie możesz dzięki niemu doświadczać, zależy od intensywności wykonywanych przez masażystki ruchów. Ponieważ Twoje ciało jednocześnie masują dwie osoby, dochodzi do podwojenia liczby bodźców oddziałujących na nie, co automatycznie przekłada się na większą przyjemność płynącą z zabiegu relaksacyjnego. Tym samym pozwala to na efektywniejszą psychiczną oraz fizyczną regenerację, niż miałoby to miejsce podczas przeprowadzenia masażu w tradycyjnej formie – na dwie ręce. Czy wiesz, że już jedna godzina takiego masowania może przynieść Twoim mięśniom ukojenie, wyzwolić je od napięć, przyspieszyć krążenie krwi, ujędrnić skórę, a całe ciało wprowadzić w błogostan? Przekonaj się o tym już dziś, odwiedzając salon Tsambika!

Dopasuj masaż do swoich potrzeb

Ponieważ wykonywany w naszym salonie Tsambika w Warszawie masaż na 4 ręce jest wysoce wydajny, masażystki są w stanie w tym samym czasie skupić się na większej liczbie obszarów i popracować z nimi intensywniej. Możesz poinformować nas o miejscach czy szczególnych potrzebach, w których doskwiera Ci mocniejsze napięcie czy poczucie, że potrzebujesz skutecznego działania profesjonalisty od konkretnych partii ciała. Gwarantujemy indywidualne podejście, odpowiednie kwalifikacje oraz precyzję, dzięki którym opuścisz nasz salon zrelaksowany, odprężony, wyciszony i zregenerowany.

MASAŻ NA 4 RĘCE – CENNIK WARSZAWA

  • 1 GODZINA – 350 PLN / 100 $ / 90 €
  • 1,5 GODZINY – 500 PLN / 125 $ / 110 €
  • 2 GODZINY – 650 PLN / 170 $ / 150 €
  • MASAŻ PARA / 4 RĘCE – 650 PLN / 170 $ / 150 €
masaż na 4 ręce Warszawa
Zadzwoń / Call